img1
img2
img3
img4
img5
Viesu grāmata

Priecāsimies, ja šeit atstāsiet komentāru par to kā Jums patika mūsu viesu namā...

Ieskats no mūsu viesu grāmatas Kārklos:

2010. gada 17-18. decembris Kāzinieki no visas Latvijas novadiem.

Paldies Jums viss bija lieliski, paldies mīļš par skaisto gultas veļu jaunajiem. Jūs esat lieliski un ļoti atsaucīgi. Noteikti atgriezīsimies pie Jums atkāzās. Abramčiku ģimene.

10.08.2012

Pateicamies par iespēju atrasties mājīgā, patīkamā ar ļoti skaistiem dabas skatiem apveltītā vietā. Bija patiess prieks atrasties šeit, jo mums šī diena 10.08.2012 bija visnozīmīgākā un šī vieta mums ir un būs pati foršākā svinību vieta :) Ļoti forši saimnieki, atsaucīgi, saprotoši! Laiku pa laikam šeit iegriezīsimies :) Agnese un Raitis! :)

Gundars un ģimene 12.08.13 18 gadu jubileja no Saldus novada Šķēdes pagasta

Ideālas svinības tiešām skaistajā dabas nostūrī. Paldies par atvēlēto laiku, skaisto viesu namu. Novēlam vēl ilgi turpināt iesākto! :)

Dardedze: Atpūta "Kārklos"

Paldies par brīnišķīgo nedēļas nogali "Kārklos"! Pie jums ir ne vien ļoti, ērtas, mājīgas un siltas telpas, bet arī lieliska un labiekārtota apkārtējā vide, līdz ar to var organizēt pasākumus ne vien telpās, bet arī atpūsties dabā. TDA "Dardedze" vārdā, PALDIES par uzņemšanu! P.S. - jau tagad domāju par potenciālu atgriešanos jūsu jaukajās telpās.

Pirmdiena, 09 decembris 2013

Inga: Lielisks pasākums!

Paldies par jauko atpūtu viesu namā :)

Trešdiena, 09 janvāris 2013

Subject *
Name *
E-mail
Content *
Image Verification *
   
 

 

Rādīt # 
Powered by Phoca Guestbook